برنامه فرترن یافتن عوامل اول یک عدد

در این پست برنامه فرترن یافتن عوامل اول یک عدد قرار داده شده است.

در این برنامه فرترن بعد از وارد کردن یک عدد در ورودی برنامه تمامی عوامل اول آن عدد محاسبه شده و در خروجی برنامه به صورت زیر چاپ خواهد شد. در مثال زیر عوامل اول عدد 678 نمایش داده شده است.

عوامل اول یک عدد
عوامل اول یک عدد

همانطور که مشاهده میکنید در ابتدای برنامه از شما خواسته میشود تا یک عدد که بزرگتر مساوی دو هست را وارد کنید بعد از وارد کردن عدد مورد نظر شما عوامل اول آن عدد در خروچی چاپ میشود.

منظور از عوامل اول یک عدد، اعداد اولی هست که بر عدد وارد شده تقسیم پذیر باشند. کد فرترن این برنامه را میتوانید در زیر خریداری دانلود و نماید لینک دانلود بعد از خرید به ایمیل شما فرستاده میشود.

 

سفارش پروژه

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

ارسال فایل

 

 

برنامه فرترن عوامل اول یک عدد-برنامه فرترن یافتن تمامی عوامل اول یک عدد-برنامه فرترن نمایش عوامل اول یک عدد-پیدا کردن فاکتورهای اول یک عدد-پیدا کردن مقسوم علیه اول یک عدد-پیدا کردن عوامل اول یک عدد-نمایش عوامل اول یک عدد-شبیه سازی فرترن عوامل اول یک عدد- کد فرترن برنامه شبیه سازی و نمایش عوامل اول یک عدد که به عنوان وردی در برنامه وارد میشود-دانلود کد فرترن برنامه فرترن یافتن عوامل اول یک عدد ورودی-نمایش فاکتورهای اول یک عدد-کد فرترن نمایش فاکتورهای اول یک عدد-پیدا کردن فاکتورهای اول یک عدد-شبیه سازی فرترن فاکتورهای اول یک عدد-کد فرترن عوامل اول و فاکتورهای اول و تمامی عوامل و فاکتورهای اول یک عدد بزرگتر از 1

همچنین ببینید

تقسیم هزار ریالی

در این برنامه فرترن تمام حالتهای تقسیم یک هزار ریالی به 1000،500،200،100،50،20 و 10 ریالی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *